Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nav bűnügyi osztály tanú idézés!?

Nav bűnügyi osztály tanú idézés!?

Figyelt kérdés

Nemrég hívtak a Nav bűnügyi osztályáról hogy beidèznek Tanúkènt, de hiába kérdeztem semmit nem mondtak hogy milyen ügyben. És fogalmam sincs hogy vajon mibe keveredhettem bele.

Volt már ilyen másnak? Mi lehet az ok vajon? Kicsit azért megijedtem



2020. aug. 28. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha te sem tudod, mi honnan tudjuk?
2020. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát azért kérdezem: volt e már másnak ilyen, és mikre lehet számítani?
2020. aug. 28. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A tanú nem "keveredett bele" semmibe, egyszerüen csak megkérdezik valamiröl - pl. hogy a munkahelyen rendesen megkapta-e a fizetését, szabályosan bejelentették-e, vagy hasonló.

A tanú NEM tettest jelent.

Infót meg azért nem adtak, mert telefonon nem lehet semmi ilyet elmondani.

2020. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg előző vagy jelenegi munkáltatód ellen indult vami eljárás, téged meg kikérdeznek mit tudsz róluk. Ez a legesélyesebb.
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ohh hála jó égnek! Már azt hittem valami nagyobb zürben vagyok. De ha végeztem ott hétfőn, megírom ide mi volt, hátha másnak is egyszer ilyen lenne.

Köszönöm:)

2020. aug. 28. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Várjuk a fejleményeket!
2020. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xswerdy ***** válasza:
79%
esetleg lakást béreltél, és felmerült, hogy a tulaj nem fizetett adót. bármilyen ügy lehet, amiről úgy gondolják, hogy tudhatsz valamit. Amúgy köteles vagy tanúskodni, kivéve, ha magadra, vagy közeli hozzátartozódra mondanál terhelőt.
2020. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na mesélj csak mi volt.
2020. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtátok, csak egy régi cég miatt kellett mennem ahol kb 3 ève meloztam. Szóval semmi komoly nem volt a részemről.

Kérdeztèk mit kellett dolgozni.. mettől meddig.. Emlékszem e a főnökök neveire.. hogy kaptam a fizut. Fel óra alatt kész voltunk.

2020. szept. 2. 09:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendesek voltak. Még az utazási költségeim is téríteni akarták amúgy
2020. szept. 2. 09:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!