Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudok online TB-t befizetn...

Hol tudok online TB-t befizetni? Sehol nem találom a weboldalt, ahol ezt megtehetném.

Figyelt kérdés

jan. 4. 14:33
 1/4 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%

Ha van ügyfélkapud akkor a NAV oldalán Ebev azon belül EFER szolgáltatással

bankártyával is fizethetsz. Ha nincs akkor átutalással 10032000-06055826 NAV számlaszámra. A közleménybe írd be a neved és az adóazonosítód, hogy tudják kitől jött a pénz.

jan. 4. 18:17
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy nézem itt csak simán fizetni tudok. Van olyan oldal, ahol látom, hogy mennyi a TB tartozás?
jan. 16. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Szintén az eBEV szolgáltatásokon belül kell keresned az adófolyószámlád lekérdezési lehetőségét. Azon látod, ha van hátralékod/túlfizetésed vagy egyik sem. Azt is látod, hogy melyik adónemen van túlfizetésed/hátralékod.
jan. 17. 06:29
 4/4 A kérdező kommentje:

El tudnád küldeni a pontos linket, ahol ez megtalálható. Keretem a éekérdezések résznél, a szolgáltatások résznél. Amit ée tudtam kérdezni egy pdf file-ba az is 0 forintot írt, pedig biztos vagyok benne, hogy valamennyi tartozás van.

Ha ráérsz egy linért nagyon hálás lennék.

tegnap 18:25

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!