Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az iparűzési adó kedvezményhez...

Az iparűzési adó kedvezményhez megvan már a nyomtatvány?

Figyelt kérdés
A nyilatkozatra gondolok amit február 25 -ig lehet beadni.
2021. jan. 14. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még nincs. Nem is fogják elkapkodni.

Szerencsére egyre nagyobb rétegnek automatikus lesz a csökkentés, de jópár vállalkozónak még így is nyilatkoznia kell.

2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én azt hittem mindenkinek nyilatkozni kell, hogy megkapja.
2021. jan. 14. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek. Pl aki tételes katát választotta, annak automatikus.
2021. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NAV honlapját figyeld majd. Náluk lesz elérhető a nyomtatvány. Még biztosan nincs meg, egyenlőre az egyeztetések folynak vele kapcsolatban.
2021. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megjelent a nyomtatvány időközben. Viszont bár úgy tűnik, hogy egyetlen X kell csak rá, azért vannak benne buktatók.
2021. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen buktatók vannak benne?
2021. jan. 27. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Akinek több telephelye van, őt érhetik meglepetések. Ha csak az önkormányzathoz vannak bejelentve a telephelyek és a NAV-hoz nem jelentett be htv szerinti telephelyeket, akkor nem kapja meg oda a könnyítést. Többek között ez.
2021. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, ez nem érint. Mi a többi?
2021. jan. 27. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem ismerem a vállalkozásodat, ezért elég nehéz válaszolni erre a kérdésre. Kérdezd meg a könyvelődet, hogy rád mi és hogyan vonatkozik ebből.
2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt hittem tudsz valamit konkrétan. Így általánosságban nézve mindenben van buktató... áfa bevallásom 25 oldalas, mégis meg van csinálva rendesen, na abban mennyi buktató van ilyen alapon. Ahhoz képest ennek elég könnyen végig lehet olvasni a kitöltési útmutatót, meg a hivatkozott jogszabályokat.
2021. jan. 27. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!