Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet leadózni az alkalma...

Hogy lehet leadózni az alkalmazáson belüli várárlások (in-app-purchase) után keletkező minimális összeget? Milyen ÖVTJ szám alatt kellene?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta hogy mivel programtervező informatikus vagyok, kiteszek pár appot Google Play-re.


Anyám könyvelő így megkérdeztem tőle hogy hogy lehetne megoldani de eléggé kiábrándított, azt mondta hogy magát az alkalmazást el lehetne adni mint szellemi termék, de ha az alkalmazás ingyenes és azon belül vannak opcionális várárlási lehetőségek akkor azt a magyar jog nem ismeri mint tevékenység == nincs hozzá ÖVTJ szám amit használhatnánk.


Ez igaz?


2021. jan. 14. 17:07
 1/1 A kérdező kommentje:
+1 kérdés, ugye a google levonja a sarcát, az eredeti összeget kell adózni vagy a levonás után, amit ténylegesen kapok?
2021. jan. 14. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!