Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Fizetés letiltásról kaptam...

Fizetés letiltásról kaptam levelet, azonnal átutaltam a kért összeget. Kell még tennem bármit?

Figyelt kérdés
Iparűzési adó, fogalmam sincs, hogy miért nem kaptam levelet eddig erről. Azonnal átutaltam (nem egy nagy összeg), most kell még tennem valamit? Köszönöm szépen a segítséget. (A munkahelyemen meg éghet a pofám, de mindegy...)

2021. márc. 17. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképpen jelezd au önkormányzatnak, hogy befizetted és könyvelés után küldjék ki a cégnek, hogy még sincs letiltás.

Mielőbb intézd, mert lassan megint számfejtés lesz, a munkáltatónak pedig kötelessége levonni, neki hiába mondod, hogy már be lett fizetve.

2021. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már írtam is nekik. A biztonság kedvéért holnap felhívom őket. Kezdek aggódni, remélem még nem késtem el...
2021. márc. 17. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem tavaly próbáltak átverni hasonlóval, navnak álcázott levélként. Amúgy jelezd mindenhol, h befizetted, ha valid volt
2021. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valid volt, önkormányzat küldte (tényleg nem fizettem be). Most inkább amiatt aggódom, hogy befizettem, de a munkáltatóm is levonja.
2021. márc. 17. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez könnyen megtörténhet, ha nem intézed sos a törlést.
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. márc. 17. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Bevallást megcsináltad?
2021. márc. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Könyvelőm van, én semmilyen bevallást nem csinálok. Este tudtam meg azt is, hogy nem csak egy bevallás van, hanem van ez az iparűzési is...
2021. márc. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!