Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkáltatói igazoláson és a...

A munkáltatói igazoláson és a NAV tervezet közötti járulékok összesen összegzésben van egy kisebb összegnyi eltérés hogyan, hol tudom kijavítani, ha a jövedelem oldal, adóelőleg levonás, azaz minden más rendben van?

Figyelt kérdés
Én rámentem a módosításra, de ott csak a jövedelmek összegét dobja be, mint kijavítható lehetőséget. Egyszer már voltam bent NAV-nál, ott azt mondták van módosítás az Ügyfélkapun, de én csak a jövedelem részt találom, ezt a járulék összeget nem adja be, pedig csak ennyi az eltérés és gobdoltam csak át lehet írni és ilyen egyszerű az egész és kész is. Legalábbis, olyan lazán mondták bent, mintha ez semmiség lenne egy hétköznapi halandónak. Lehet én nem értek csak ehhez és van, aki elég okos,hogy tudja a megoldást a problémámra.

2021. máj. 12. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Te csak a jövedelmet és annak adóját tudod módosítani (esetlegesen még a szochot, ha érint). A járulékokat a cégnél kell felülvizsgálni és az esetleges eltéréseket korrigálni vagy egy új M30 igazolással, vagy a járulékbevallás önrevíziójával.
2021. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megoldani.
2021. máj. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!