Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ügyfelkapu regisztrációnál,...

Ügyfelkapu regisztrációnál, miért írja, hogy már van regisztrációja a férjemnek?

Figyelt kérdés
Tavaly magamnak csináltam, neki nem. Most mégis azt írja, már van neki. Bírtam a szem. Ig. Számát, és a másik kódot. Nem enged emiatt tovább.
2021. máj. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Lehet tényleg van neki, csak pl nem tud róla. A kormányablaknál kellene megérdeklődni.

Nekünk régen házi feladat volt egyszer regisztrálni, kb 10 éve. Semmire nem volt jó akkor, sokan lehet el is felejtették. Csak ugye 1 személy egyszer regisztrálhat és nem is olyan könnyű bármit is kezdeni vele, ha már van.

2021. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez faxa, nekem is duplikál. Tegnap kértem időpontot, bemegyek. Ha fontos, tedd te is.
2021. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Ügyfélkaput lehet töröltetni, valamint több ügyfélkapuja is lehet egy emberkének.
2021. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írta ki, hogy nem lehet, pont ez a baj. Nem tudok semmit, a belépéshez, de csinálni se enged újat.
2021. máj. 19. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Kérj jelszóemlékeutetőt
2021. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit kérjen?
2021. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

"Azt írta ki, hogy nem lehet, pont ez a baj."


De lehet. Ott, ahol ügyfélkaput lehet nyitni -> a kormányhivatalban kell kérvényezni, és akkor törlik.

2021. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!