Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV online számlázójában ha...

A NAV online számlázójában ha elkészítettem a számlát, milyen más teendő van még?

Figyelt kérdés
Most használtam először a NAV online számlázóját, elkészítettem a számlát, a "Számláim" között ott is szerepel. Ezután kell még valamit tenni? (Adatszolgáltatás státuszánál pipa van, ha ez számít.)

2021. jún. 9. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd meg az ügyfélnek meg a könyvelődnek, más dolgod nincs. Ha papír alapú számlát csináltál, akkor magadnak is kellene nyomtatni elvileg (de általában elég, ha lemented pdf-ben, aztán majd ha egyszer talán kell, akkor ki lehet nyomtatni).
2021. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elektronikus számlát állítottam ki, a pdf-et természetesen lementettem. Köszi!
2021. jún. 9. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

"Adatszolgáltatás státuszánál pipa van, ha ez számít."


Számít, innentől kezdve előírás szerint be kell futnia a NAV-hoz és ez a lényeg. Más teendőd szerintem sincs.

2021. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2021. jún. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!