Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az onlineallas-nál szeretnék...

Az onlineallas-nál szeretnék dolgozni chat operátorként, és ott írták, hogy az adózást azt magamnak kell megoldani. Ezt hogy értették?

Figyelt kérdés
Diák vagyok és ezt csak kis ideiglenes munkának szánom, de ez az adózás megijesztett egy kicsit. Nem tudom, hogy hogy működik ez.

2021. jún. 30. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Vállalkozókent, esetleg adószamos magánszemelykent.
2021. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
engedd el
2021. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem töltötted be a 18-at akkor amúgy is leves
2021. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már betöltöttem a 18 évet. Tehát vállalkozónak kell lennem ahhoz, hogy itt tudjak dolgozni?
2021. jún. 30. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Tehát igen.
2021. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt milyen nehéz összehozni? Megér annyit ez az egész?
2021. jún. 30. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj de azt mi honnan az istenből tudjuk, hogy neked mi éri meg?


Egyébként egyáltalán nem nehéz összehozni. De ha te utánajárás helyett minket kérdezel akkor szerintem ne foglalkozz vele.

2021. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha ki tudod termelni a vállalkozási forma költségeit + annyi hasznot hogy neked megérje, akkor megéri, ha nem akkor nem.
2021. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz annyit keresni hogy megérje. 50 ezret kell befizetni mint vállalkozó annal többet úgy se szedsz össze szóval ingyen dolgozol. Ráadásul az online állás egy szar szemét cég. Ülj ott egész nap apró pénzért, irogass ilyen bolond vén embereknek.
2021. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!