Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az ÁNYK-ban az Adatlap foly.ke...

Az ÁNYK-ban az Adatlap foly.ker.igaz. tölteném ki, most 2. alkalommal. 1-es pont: azt a dátumot kell beírni, amikortól kezdődött a tp vagy azt, amikortól első alk. folyamatosra bejelentettem?

Figyelt kérdés

2-es pont: a tárhelyen lévő visszaigazolásokban semmilyen olyan számsort nem látok, ami 505-tel kezdődne. Hol találom, amit ide kell beírni?

Köszönöm szépen.


2021. okt. 4. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:
A tárhelyen lévő érkeztetési szám is más nagyságú karakter, mint amit a 2. pontban beírhatnék.
2021. okt. 4. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
A táppénz kezdetét kell beírnod. Azt az 505-tel kezdődő számsort nem kell beírni, én még sosem írtam be, pedig heti több tp igényt is adok be.
2021. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van először a táppénz kezdő napját kell beírnod, utána pedig azt a napot, amikor beadtad az elsőt.

Rémlik valami, hogy a régebbi változatban valami számsort is be kellett írni, de már nem kell.

Töltsd le az új változatot, mert szerintem neked régi van.

Innen le tudod:

[link]

2021. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamiért tényleg a régi változatot töltötte le a gépem. Az újnál nem volt 505-tel kezdődő rész és csatolni is tudtam. Nagyon szépen köszönöm.
2021. okt. 11. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Most megnéztem a nyomtatványt.


1. pont "Azon keresőképtelenségre vonatkozó kérelem benyújtásának időpontja, mellyel kapcsolatban a folyamatos keresőképtelenségre vonatkozó adatok benyújtásra kerültek" -> ide elvileg azt kell írni, amikor a legelső táppénzes papírt beadtad, a Foglalkoztatói igazolás nevű nyomtatványon.


2. pont "A keresőképtelenség kezdő napja" -> gondolom ez nem szorul magyarázatra :).

2021. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Csak az zavart meg, hogy hivatalos helyen más információt mondtak. Viszont úgy van biztosan, ahogy Te leírtad. :)
2021. okt. 11. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!