Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bejött a tőzsde. Hogyan tovább?

Bejött a tőzsde. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Utóbbi hétben napi stabil 300 dollárt keresek a forex tőzsdén, automatizálva. (skalp kereskedő robotottal). Itt megakadtam. Szeretném túlélésre kivenni a pénzemet és ingatlant vásárolni Budapesten. Milyen vállalkozás forma javasolt nekem itthonra? Kata vállalkozásom már van.

Aki segít annak én is szívesen segítek.


24F



2021. okt. 28. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
kamu
2021. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi 🤗
2021. okt. 28. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

"Milyen vállalkozás forma javasolt nekem itthonra"


Mire akarsz vállalkozást? Már csak ezt nem írtad meg...

Azért, mert tőzsdézel, nem kell vállalkozás.

2021. okt. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Szeretném túlélésre kivenni a pénzemet és ingatlant vásárolni Budapesten."


Aha. Szóval egy hét alatt kerestél kemény 1500-2000 dollárt, és a túlélés miatt szeretnél venni egy budapesti lakást csilliárdokért, ahol az önerő jelen körülmények között legalább 6-7 millió. Kérlek, mesélj még...

2021. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most a csapból is ez folyik a neten. Rakj be 250 dollárt és a robot kereskedik neked. Valószínűleg ebbe akar bele rántani embereket. Nyilván aki betesz ennnyi pénzt az be bukja. Cikkek is lettek róla írva hogy mekkora árverés. De ha kérdező bizonyitod amit mondasz akkor én kérek elnézést.
2021. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*átverés
2021. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3 Pénz kivételére kell egy vállalkozás, műveletlen vagyok ehhez. 15%-os szja túl sok és nem fair.

Jelenleg azt látom a legjobbnak hogy felveszek még több fundementa hitelt, és ebből fizetem ki a lakásokat. Hitelt meg egyből kifizetem, így nincs nem kérdez senki honnan van a pénz, de lehet tévedek.

2021. okt. 29. 10:24
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Ja ezt azt gondolod hogy azt a virtuális egyenleget te majd megkapod valaha az életben is? Kis naiv. Szólj ha sikerült.
2021. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen számlanyitás előtt kellett volna gondolkozni. Ha már van egy magánszemély nevén nyitott számlád, onnan a broki soha nem fogja másik számlára utalni a pénzedet.

Azt meg nem is kommentálom, hogy nem fair. Törvény, és kész.

2021. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Magánszemélyként is ki tudod venni. Befizeted utána az SZJA-t, azt kész. Cégként is adózni kell belőle, nem mellesleg ha csak ezért csinálsz céget, az erősen pénzmosás gyanús lesz...
2021. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!