Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jogos vagyok az adó visszatèri...

Jogos vagyok az adó visszatèritèshez szlovák vagyok ès magyarországon dolgozok ès jogos vagyok a 25 èv alatti adó mentesèghez?

Figyelt kérdés
A 2022 beli tőrvènyekről beszèlek most. Már 2 ève magyarországon dolgozom. Ès rendes szerződèsen vagyok gyerekeimnek adó kártyájok van ès taj kártyám is van.

2021. nov. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De èn nem kapok családi pótlèkot magyarországon, akkor is ? Mert nagyon sokan azt mondják hogy szlovákok nem jogosultak rá ami szerintem igazságtalan lenne mert mivel èn is meg a többiek is ugyan úgy adózunk mint a magyarországiak.
2021. nov. 22. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 25 év alatti szja mentességnek semmi köze a családi pótlékhoz. Az az idei szja visszatérítéshez kell, de ahhoz sem kell az, hogy kapd a családi pótlékot, csak a jogosultság kell hozzá.
2021. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ès szerinted akkor mi külföldiek meg kellene hogy kapjuk jogosultak vagyunk rá?
2021. nov. 23. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De melyikről beszélsz? Mire vagy konkrétan kíváncsi?
2021. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!