Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha kimerítettem a munkanélküli...

Ha kimerítettem a munkanélküli járadékot, hogyan lehet elintézni a tb-t, hogy tovább fizesse az önkormányzat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy elképesztő a fidesz hozzáállása a szociális támogatásokról. Mindenkit agyontámogat, gyerekes családokat főleg, de fiatalokat is, nyugdíjasokat, orvosokat. A leginkább rászorulók szemét meg kiszúrja 22850 ft-al. Meg a rokkantakét, ápolási díjban részesülőkét. A rezsicsökkentéssel, a benzinár, meg néhány élelmiszer befagyasztásával a tehetőseket is támogatja, hisz ők is fűtenek, vesznek, pl cukrot, lisztet, csirkemellet, meg tankolnak. Az inflánció meg nagyon magas. Orbán válasza erre, hogy többet kell keresni. Na de amíg valaki nem talál munkát, és nincs félretett pénze, nincsenek jól kereső családtagjai, addig mit csinál 22850 ft-al? Az semmire nem elég, nekem pl annyi most a havi gázszámlám. ( Így rezsicsökkentéssel, és nincs hőség a lakásban) Emlékszem még 10 éve is több volt ez a segély, és a kedves fidesz lecsökkentett 28500-ról 22850-re, és eszébe se jutott egy forinttal sem emelni. Sajnos ezek az emberek nem mernek felszólalni, reklamálni, mert örülnek annak is, ha kapnak valamit, és a dolgozók őket hibáztatják, ha nem találnak munkát. Erről soha senki nem beszél, és nem áll ki értük senki, mert mindenki úgy gondolja hogy ez helyes, mert így kapnak elég ösztönzést arra, hogy elmenjenek dolgozni. Pedig sok esetben egyáltalán nem az akaratról van szó. Na mindegy, remélem leváltják egyszer ezt az aljas, szemét fideszt, mert ez nagyon nincs így jól.
2022. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak az efo foglalkoztatás mellett kéne, hogy ne nekem kelljen fizetni a tb-t egy évig, a 22840 Ft nem kell csak a 10 Ft gumira , hogy több ilyen ne szülessen, mint amilyen vagyok na csá
2022. jan. 25. 06:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért, mi a bajod magaddal kérdező? Minden ember értékes.
2022. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Engem kivece
2022. jan. 25. 12:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!