Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utána tudok járni valahogy...

Utána tudok járni valahogy hogy hogy vagyok bejelentve ?

Figyelt kérdés
Felvettek egy munkahelyre.. munka közben íratta alá velem a főnök a munkaszerződésem, és voltam olyan hülye hogy el sem olvastam mert siettem a munkával azóta 2 hete könyörgőm neki hogy adjon már egy példányt belőle mert jár nekem de ő csak kérdezgette hogy minek az nekem blablabla 2 hét után nagy nehezen adott egy munkaszerződést de nagyon nem azt amit én alá írtam kimagyarázza hogy miért nm azt adta hülye duma... utána tudok valahol járni hogy hogy és miként vagyok bejelentve? mert a főnökömnek nem hiszek nagyon hülyére vesz, és ha nem úgy vagyok bejelentve akkor fel is mondok azonnal...

2022. márc. 28. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun keresztül az EBEVben a biztosítási jogviszonyokban meg tudod nézni hogy milyen dátummal, milyen munkáltató (neve és adószáma), heti hány órára jelentett be.

Ha csak arra vagy kíváncsi, hogy bejelentett-e az adott munkáltató, akkor a TAJ szolgáltatásokban meg tudod nézni a biztosítási jogviszonyban.

2022. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!