Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit akarhat az angol adóhivata...

Mit akarhat az angol adóhivatal tőlem? többi lent.

Figyelt kérdés
helló, kaptam valami statement of liabilities levelet a HMRC-től, pedig már több mint két éve nem angliában lakom..mikor eljöttem 2020 ban a gov.uk oldalán átraktam a címet az itthonira, lehet nem kellett volna, de akkor még úgy gondoltam kitudja lehet még vissza megyek idővel sose lehet tudni, inkább legyen minden helyesen kitöltve, nem tudom, ha számít, de pre settled státusra is jelentkeztem annó...valami late filling penalty tax levelet kaptam ,de még 2016 os kezdéssel. össz vissz két évet éltem angliában 2015-2016 és újra kimentem 2019-2020...értek én angolul, de azt nem értem, hogy mi is ez pontosan, hogy későn tőltöttem ki az adóbevallásom? miért kellett volna én bármilyen adóbevallást kitöltenem, azt hittem azt a munkaadó végzi el. millió munkahelyem volt, főleg agency-sek, tudtommal sosem voltam self employed..most lehet én vagyok tudatlan, de fogalmam nincs, hogy mi is ez , hogy miért büntettek meg és hogy miért most kapok levelet tőlük...felhívni őket biztos nem fogom, nem szeretek angolul telefonban beszélni, kifizetni sem fogok semmit..esetleg valaki megtudná magyarázni mi is ez a levél pontosan? ha sima mezei melós voltam mit is kellett volna hol kitöltsek és miért? ezek mostantól zavarni fognak a leveleikkel? kérem olyan válaszoljon , aki ért is hozzá vagy van benne tapasztalata, a fizesd ki és úgyis elkapnak válaszoktól nem tudok meg többet. köszi.

2022. ápr. 24. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!