Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Havi 1.2 Milliós bevétel 1...

Havi 1.2 Milliós bevétel 1 fix kifizetőtől mi éri meg ezentúl Kata helyett?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Munkaszerződés.
2022. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Semmilyen cégforma. Munkaszerződés sem.
2022. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Munkaszerződés nem opció.
2022. júl. 11. 20:32
 4/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
67%
SZJA és gyűjtheted a költségszámlákat, minden kamu költségre hogy megérje.
2022. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan az ilyenek miatt kaszálták el a KATÁ-t.
2022. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pontosan az ilyen kommentek miatt gondolom, hogy te is olyan keserű ember vagy, mint a kommented.


Egyszerű matek miatt választottam ezt korábban. Beadóztam a többlet után. Miért baj ez? Miért baj ha az eddigi legkedvezőbbet választottam?

Mindemellett örültem, hogy elkezdketek végre saját lakásra gyűjteni, és annyit szánni rá, amennyit tudok megtakarítani.

2022. júl. 11. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Azért baj, mert amit te csináltál az a KATA visszaélésszerű alkalmazása volt, burkolt munkaviszony. Akár tetszik neked, akár nem, pontosan ezek miatt a visszaélések miatt szüntetik meg. Így azokkal lett kicseszve, akik rendeltetésszerűen alkalmazták.

Értem én, hogy ezek után többet kell adózni, de ugyanezt teszi többmillió munkavállaló, akiket rendesen bejelentenek.

2022. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!