Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom telepíteni az...

Hogyan tudom telepíteni az IGAZOL űrlapot az ÁNYK programba??

Figyelt kérdés

Nagyon elképesztő, mennyire nem felhasználó barát a rendszer.

[link]


Innen letöltöm a jnlp kiterjesztésű file-t, és amikor rákattintok, semmi nem történik. Egy eldugott help-ből kiderült, hogy csak IE-ből lehet telepíteni (ami már magában elképesztő), de amikor IE-ből indítom, megkérdezi, hogy el akarom-e menteni, vagy megnyitni, és ha megnyitom, feljön egy pillanatra egy ablak, és kész.

Ennyi.

Van valami trükkje a dolognak? Köszönöm.



2022. okt. 7. 14:12
 1/2 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
JAVA alapon telepítsd. További letöltési lehetőségek JAVA fálj. Majd nyisd meg az ANYK azon belül szervíz/telepítés És ott válaszd ki. Miután telepítette már Új nyomtatvány alatt megtalálod.
2022. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sandol ***** válasza:
Ahogy az első mondja, vagy megkeresed a.jar fájlt, vagy megnyitod az ÁNYK-t és a Beállítások/Frissítéseket megnyitod és felül kiválasztod az Újdonságokat fület és kikeresed és tudod az ÁNYK-n belül telepíteni. Most nem vagyok gép előtt, lehet nem pontos a megnevezés, de kb.
2022. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!