Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha szükségetek lenne forintra...

Ha szükségetek lenne forintra február közepéig, max végéig akkor mikor váltanátok vissza 408-ról az eurót? Van még értelme kivárni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért akkora önigazolas, hogy végül mégis az lett amit csak páran mondtunk, hogy nem éri meg euróba menekülni....


Akkor persze mi voltunk az értelmi fogyatékosok. 😃


Írd le a buktát, és haladj tovább. Mindegy mikor. Nem lesznek nagy különbségek.

2023. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok lehet az lesz.

Nincs ebben sok önigazolás. csak november óta fordult kicsit az életem, a melómat ott kellett hagyni, mert kezdtek átverni a fizetéssel (visszajelentés teljesről, minimumra, bérpapíron sem szereplő borítékba fizetés a bérem felének esetében, szabadságot papíron kiadja, ki nem fizeti, nyugdíjjárulék két éve nincs befizetve stb)


Nem gondoltam hogy szükségem lesz ekkora forint összegre, de mivel mindennek felcseszik az árát, a forintbevételem nagyrésze meg így kiesik így muszáj lesz hozzányúlnom az euróhoz is, amúgy nem váltanám vissza...

2023. jan. 26. 08:07
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként ezekmiatt nem sokat foglalkoztam a dolgokkal, pedig még idén is kereshettem volna rajta, így most leírom a tavalyi nyereségből aztán nagyjából nulán vagyok.


Hacsak Zelenszkíj mester nem villant valami nagyot újra...


Mondjuk egy két rakétát Varsóba...

2023. jan. 26. 08:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor társasági adót kell belőle fizessek
2023. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemudom ezt mire írod, nekem nincs cégem, kiadós üzlethelyiség renoválására kellene a gulden.
2023. jan. 26. 08:40
 6/7 krwkco ***** válasza:

Ha megmarad a mostani trend és nem lesz gyökeres változás, akkor talán felmegy 392-ig. Ott vannak olyan korábbi minimumok, amik megállíthatják. Az 1% külömbség a mostani árfolyamhoz képest.

És semmire nincs garancia. A forint akár nagyot eshet vagy tovább erősödhet belpolitikai vagy külső hatásokra.

2023. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, egyik szemem sír, a másik nevet!

Ez van...

Ahhoz képest, hogy tavaly márciusba még emigráltam volna nem rossz ez se, bár az nevet aki a végén nevet...

2023. jan. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!