Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldi online kaszinóban...

Külföldi online kaszinóban nyertem 2 ezer $-t, amit ki is utaltam, ezután kell adózni? Persze még így is masszív bukóban vagyok az évek során összességében.

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kéne

De a kutya nem fog rájönni, ha nem

2023. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy elottem mondjak. A loteri kutyat nem erdekli mennyit buktal korabban, pontosabban adozas szempontjabol ez nem relevans info.
2023. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az adozás ebben az esetben úgy néz ki, hogy amit nyertél az a miénk, amit buktál, az a tiéd.
2023. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Min nyertel? Ha mondjuk roulette v blackjack akkor hasznald a vegas.hut es adomentes leszel.


Ha valami sloton, nezd meg a vegas szar kinalatat hatha van naluk olyan amin jatszol es szinten adomentes leszel.


A kerdes mi lesz most ha jon legalisan a bet365 es vagy az unibet. Mert a sportfogadas adomentes lenne, viszont a kaszinó meg mas torvenyi szabolyozas ala tartozik. Esetleg lehet az ottani is adomentesseg ala esik valahogy.

2023. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lenne bármilyen szerencsejáték adómentes?!?
2023. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tipmix, a pro, a vegas.hu es van meg egy online magyar kaszino eleg regota adomentes. Az elso kettot az szrt csinálja, ott minden adomentes, a lotto is. A masik ketto szinten engedellyel rendelkezo oldal, akik a koncesszios jog miatt amit megfizetnek tudnak adomentes jatekot kinalni a jatekosoknak.


A sportfogadasrol tavaly hoztak uj torvenyt, dec 19.en jott ki a vegrehajtasi rendelet es jan 1tol lehet engedelyert folyamodni a kulfoldieknek. Aki megfizeti az evi kb 100millios dijat az utana legalisan szolgalthat es aki naluk jatszik adomentesen teheti. Elmeletileg aki nem vesz liszenszet az nem szolgaltathat Magyarországon. Pl a bwin ki is vonult, de várhatóan a bet365 es az unibet vesz engedelyt.

2023. jan. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!