Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Sárga csekken keresztül...

Sárga csekken keresztül befizethetek pénzt más nevében?

Figyelt kérdés
Sárga csekken kellene befizetnem pénzt egy mozgásképtelen rokonom nevében. Ilyenkor kérnek okmányokat a postán? vagy csak kitöltöm a csekket (nem az én nevemben), befizetem az összeget és ennyi?

2023. febr. 20. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem befizethetsz. Tőlem nem szoktak okmányokat kérni.
2023. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan befizethetsz.
2023. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Befizetheted minden további nélkül. Sőt, át is utalhatod a csekken lévő számlaszámra. Én volt, hogy a szomszédét fizettem be átutalással. Neki sürgős volt, nekem meg jól jött a készpénz. Ennyi.
2023. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
87%
Persze...ha kp-val fizetsz és 444-es kód van rajta akkor ugyan kérni fogja a kezelő a személyidet, de ne ilyedj meg, a kutyát nem érdekli, hogy kint fizeted be, a törvény szerinti kötelezettségnek tesz eleget és azonosít Téged, mint pénzforrást...
2023. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán befizettem eddig mindenkiét helyette, aki megkért rá. Rokon, szomszéd stb.
2023. febr. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pénzkivételnél körülményes.

Simán befizethetsz bárki helyett sárga csekket.

2023. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!