Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Időszakonkénti elszámolás...

Időszakonkénti elszámolás alatt értendő egy ilyen helyzet is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A megrendelőmmel tavaly írtunk egy szerződést egy adott munkára. Amiben rögzítve volt a havi elszámolás és az időszakonkénti elszámolás is.


Tavaly ment is szépen folyamatosan teljesítettem és havi szinten állítottam ki a résszámlákat időszakonkénti elszámolásnak megfelelően.


Na most az a helyzet az idén hol van munka hol nincs. Januárt végig teljesítettem neki, de Februárra már nem tudott munkát adni így arra a hónapra nincs is számla kiállítva. Most Márciustól megint teljesítek, de úgy néz ki megint csak Március az Április már kérdéses.


Na most az lenne a kérdésem. Így, hogy ki-ki maradnak időszakok, így is maradhat minden a régiben és tarthatom magam az időszakonkénti elszámoláshoz?



2023. márc. 3. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. És ez amúgy sem választás kérdése.
2023. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!