Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az úgy rendben van, hogy a...

Az úgy rendben van, hogy a Nav online számlázó program által készített számla alján, olyan mintha duplán szerepelne az áfa?

Figyelt kérdés

A számla végén, az összesítésnél ez látható:


Számla összesítő:

Számla nettó értéke 75 000,00 HUF

ÁFA százaléka és értéke 27% 20 250,00 HUF

Áthárított ÁFA összege 20 250,00 HUF

Számla bruttó végösszege 95 250,00 HUF

_______________________________________________

Fizetendő végösszeg 95 250,00 HUF



Jó-jó a végösszeg csak egyszer tartalmazza az áfa összegét, de nekem mégis fura, hogy kétszer van egymás alatt feltüntetve a 20.250,-Ft.

Ez így nem béna?


Gondoltam arra, hogy nekem van valami rosszul beállítva, de az összegzést a program végzi el, abba nem lehet belenyúlni.

Vagy ezzel nem kell foglalkozni?



2023. márc. 21. 15:22
 1/4 Fsms ***** válasza:
Gondolom közvetített szolgáltatás. Igen.
2023. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A számlát én állítom ki a beépített eszközökről és a munkadíjról (pl. kaputelefon szerelés). Ez közvetített szolgáltatás?
2023. márc. 21. 15:44
 3/4 Fsms ***** válasza:
Sajnos nem. Akkor valami nem jó.
2023. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
NAV-hoz besétálsz, ingyen van ügyintézés és rendesek, segítőkészek. Ne gyakorin intézz fontos dolgokat... tanuld meg a megfelelő helyen a kérdésedet feltenni.
2023. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!