Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Autó fog kerülni a nevemre...

Autó fog kerülni a nevemre (külföldi papíros) a NAV-nak pedig tartozok,vissza tarthatják az autó papírjait?

Figyelt kérdés
Részletfizetést kértem rá amit jóvá is hagytak,azt tudom hogy ha van tartozás akkor visszatarthatják addig a papírok,viszont ilyenkor mi a helyzet ha részletfizetés van érvényben? Amíg ki nem fizetem addig visszatartják?

2023. júl. 30. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja egymást a két dolog.
2023. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem függ össze a két dolog..


Egyébként ha részletfizetést engedélyeztek, és azt Te rendesen teljesíted, akkor jelenleg nincs tartozásod, hiszen annak megfizetése későbbi időpontra lett átrendezve, tehát még nem esedékes. Ha nem esedékes, akkor nincs is lejárt összegű tartozásod.


Ha nem lenne részletfizetésed, akkor maximum annyi történne, hogy amint a nevedre kerülne a kocsi, már le is foglalnák a tartozás fedezeteként.

2023. júl. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.


Majd ma kiderül úgyis mert ma kapott időpontot az autó!

2023. júl. 31. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!