Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üdv Mindenkinek ! Nav bűnügyi...

Üdv Mindenkinek ! Nav bűnügyi osztályról kaptam idézést tanúnak , és kérik a 20,21,22 és munkaszerződéseit , kilépő papírjait, bérpapírt, illetve jelenléti ívet vagy bármi bizonyítékot.. Viszont cégnevet nem írnak..Szerintetek?? Köszönöm!:)

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Felhívod és megmondod, hogy több helyen dolgoztál, melyikre gondol.
2023. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Azt csak tudod, hol dolgoztál három éven keresztül
2023. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krwkco ***** válasza:
34%

Szerintem nem fogják megmondani, hogy melyik céggel szemben akarnak eljárni. A nyomozás lényege, hogy ők minél többet akarnak megtudni és minél kevesebb információt adni.

Vidd el az összes ilyen jellegű papírodat, amid van és ne vigyél semmit, ami nincs. :-)

Azt nem várhatják el, hogy olyan papírokat kérjél ki a volt munkáltatóidtól, amiket már kidobtál. A kikérést ők is megtehetik és valószínűleg már meg is tették.

2023. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
3, de, megmondják.
2023. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget Mindenkinek..!Azt nem tudom , hogy ha nem rólam van szó, akoor miért vigyek bármit is , főleg olyat amit ők is ki tudnak kérni,mint írtàtok ..
2023. szept. 3. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert van munkáltató, aki kiad neked olyan papírt, aminek köze nincs ahhoz, amit bevallott. Találkoztam olyannal, hogy hozta a munkavállaló az igazolást az szja-hoz, tervezet egészen más volt. Nem kérte év közben a családi kedvezményt, de figyelembe vették, kamu bérjegyzéket kapott minden hónapban. Bejelentést tett, onnan is évekre visszamenőleg több munkavállalót kihallgattak.
2023. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így értem! Köszönöm szépen!
2023. szept. 3. 16:09
 8/11 anonim válasza:
Szia! Kiderült esetleg, milyen témában kerestek? Tegnap kapott ugyan ilyen levelet egy ismerősöm, természetesen megy az izgulás, hogy mi lehet az ok. Megköszönném ha megírnád, akár privátban!
2023. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"hogy mi lehet az ok"


Mindegy, annyi a lényeg, hogy nyomoznak a munkáltatóval kapcsolatban.

2023. okt. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9-es most képzeld bele magad, hogy egy adott időszakban volt 3 munkahelyed, saját céged, számos partnered. És bármi témamegjelölés nélkül behívnak egy bűnügyi vizsgálatba. Ahol alapvetően izgulsz és szemben ül veled 2-3-4 rendkívül felkészült ember akik lehet 2-3 éve ezzel a témával foglalkoznak. Ja és természetesen szabadságolás miatt egyelőre nincs több infó. A felelős ember ilyenkor nem azt mondja, hogy majd lesz valami, hanem utánamegy, különben bemész és jó eséllyel csak egy második meghallgatást generálsz magadnak mert pont nem vittél el vmit / emlékszel valamire
2023. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!