Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most kezdek belevágni komolyab...

Most kezdek belevágni komolyabban az online külföldi sporfogadasba, csak az adózással kapcsolatban van kérdésem, ha felteszek 100e és nyerek 150.e ebből akkor az 50 után vagyok adóköteles? 150-100*0.89) így kell számolni?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól hogy nem raktam át a szamlamra? Ugyan ez vonatkozik bármelyik kaszino játékra is? (Nem pókerre gondolok) a be es kifizetes nem is számít?

2023. szept. 15. 18:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert ez kb a 10. ilyen kérdés most az elmúlt pár napban és csomónál el lett mondva és privátban is válaszoltam csomó kérdésre.
2023. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdező jól érted az egészet. Mostanában nem egy hasonló kérdés volt már. Ott részletesen leírtam mindent, hogy mit hogyan kell kiszámolni. Ez a sportfogadásra vonatkozik!

A többinél lehetnek eltérések, mindegyiket külön vizsgáljuk! Ne húzzunk különböző dolgokat egy kaptafára!


Nyeremény - tét = jövedelem

Ennek a 89 %-át kell adókötelesnek venni, mivel nem csak SZJA-t, hanem szochót is kell fizetni utána. Ez a könnyítés benne.

2023. szept. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindegyiket Evi írta :)
2023. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, több kérdésem nem lesz ezzel kapcsolatban, megértettem.
2023. szept. 16. 08:15
 15/20 anonim ***** válasza:

"Mindegyiket Evi írta :)"


Tessék?!?!?!

2023. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Evi a kérdező neve.
2023. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Evi a kérdező neve."


Aha. Hát mi ezt honnan tudhatnánk?

2023. szept. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert amint ír privátot, már látom is. És mindegyiknél írt :)
2023. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Értem. De minek tolod bele a történetbe ezt, ha erről csak neked van információd, nekem pedig nincs jósgömböm, hogy tudjak róla? Arról nem is beszélve, hogy teljesen lényegtelen információ. Magyarul: Nem vitted általa előrébb az ügyet.
2023. szept. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
“ Mostanában nem egy hasonló kérdés volt már.” - erre reflektáltam, hogy mind tőle jön. Mert sajnál párezer forintot egy normális tanácsadásra egy szakembernél, ezért inkább itt szétspammelte az oldalt pár napig.
2023. szept. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!