Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell kiszámolni, hogy az...

Hogy kell kiszámolni, hogy az adó 1% amit felajánlunk évente, az hány forint?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A befizetett adódnak az 1%-a. Amit egèsz èvben befizettèl.
2023. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Mi nem tudjuk neked kiszámolni, hiszen lövésünk sincs mennyi adót fizettél, vagy fizettél-e egyáltalán!


A százalékszámítást nem sikerült megfejtened?

Esetleg a 100-al való osztás okoz nehézséget?

2023. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Tegyük fel, befizettél egész évben 950.000,- ft adót.

Ennek az 1%-a, az 950000•0,01= 9500,-ft.

2023. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2: Azta mindenit. Ilyen bunkó hozzászólást. Most ettől szebb a napod? Ha a rosszindulat fájna, ordítanál...

Még szerencse, hogy ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk, és nem trollkodásra.


#3: Áh már értem. :) Nagyon szépen köszönöm! Még kezdő munkavállaló vagyok, de eddig mindig ajánlottam fel.

2023. szept. 30. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Valóban agysebészet a dolog.
2023. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De ti amúgy minek vagytok az oldalon, ha nem segítségnyújtás miatt?

Ebbe a kategóriába először írtam ki kérdést. Hát brutál ami itt megy sajnos.

Szerintem kérdezni nem szégyen. Ez az oldal arra való. Normálisan tettem fel a kérdést. És ezért bántani...

Szomorú életetek lehet ha az a boldogság nektek, ha másokat leszóltok. :)


Tényleg már egy szégyen, hogy miután lebsszák itt az embert, lassan bocsánatot kell kérni, mert kérdezni mert bárki.

2023. szept. 30. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Valóban volt több nem éppen kedves hozzászólás, de ne haragudj, nem tudod, hogy hogy kell kiszámolni valaminek az 1%-át?
2023. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező a 2-es vagyok.


Nem bunkóságból, sőt nem is rosszindulatból kérdeztem (Nagyon sértő, hogy azt hited kreténnek hiszlek!), nagyon meglepődtem, mondhatni lesokkoltál a kérdéseddel.

Tényleg nem bírtam eldönteni, hogy vajon még nem hallottál a százalékszámításról (Általános iskola harmadikos anyag!), vagy csak gyenge és erőltetett poént nyomatsz, hogy nem tudsz 100-al sem osztani.


Időközben beigazolódott tévedtem és ezért elnézésedet kérem.

Remélem megérted, hogy kételkedtem benne, hogy egy felnőtt személy nem tud osztani még segédeszközzel sem, poénnak hittem a kérdésed, közben ez a szomorú valóság!

Kérlek nézd el, hogy a legjobbat próbáltam feltételezni rólad, elismerem nagyot hibáztam.

2023. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek!


A kérdező feltett egy kérdést.

Nem kötelező válaszolni!

Nem tudhatjuk, hogy neki miért nem megy ennek kiszámolása, és nem is tisztünk ennek okát kutakodni.

Lehet hogy volt egy autóbalesete, vagy más betegsége ami miatt nem ugrik be neki hogy is kell számolni.

Bármi lehet, nekünk ezzel nem kell foglalkozni hogy neki ez miért nem megy.


Ha nem akartok ne válaszoljatok, ha igen, akkor meg a kérdésre.

Véleménnyilvánítást nem kért!


Remélem mindenkinek világos!

2023. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt azert tisztazzuk hogy szjarol van szo. Mert sok mas adot is fizetsz.


Tehat az eves brutto bered 15%nak az 1%a

2023. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!