Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Napi bejelentésen csak két...

Napi bejelentésen csak két hét szerepel a nav ügyfélportálon de a munkáltató több hónapot igazolt, ezzel is lehet csalni?

Figyelt kérdés
Régen sehonnan nem lehetett megtudni az alkalmi munkákat hogyan voltam bejelentve, ezek szerint a munkáltatók ezzel is visszaéltek?
2023. okt. 15. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet, hogy csak két hétre vagy valójában bejelentve, de papíron meg több hónapot igazolt?

Nem nézted be azt a papírt? Biztosan úgy van, ahogy írod?

2023. okt. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a NAV rendszere is sokszor egy rakat xar! Van, hogy hétvégén nem is működik sajnos...


Ellenőrizd folyamatosan, és ha már három hónap múlva sem látsz mindent akkro reklamálj! Én is jártam így, melelsleg nálam a mai napig összevissza vannak a foglalkoztatások az EFO-s teljesen másik rendszerben tudom lekérdezni míg páromnál minden egy helyen van! Nem egy generáció vagyunk, és az én időmben még az elején nem volt ügyfélkapu sem!


2000-ben lettem nagykorú, de páromnak még a családiját is mutatja meg az Efoit is...


Egyáltalán nem egységes a rendszer szerintem, hiába elektronikus!

2023. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!