Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Eltűnt munkáltatók könyvelőit,...

Eltűnt munkáltatók könyvelőit, hogyan lehet megtalálni, ha nem adtak kilépőpapírokat? "A munkáltató kényszertörlés alatt", a mobilszám / emailcím nem válaszol... Szakmai vezető meg a vállát vonogatja csak, mivel ő nem a munkáltató és nem is kolléga.

Figyelt kérdés

Feljelentgetés nem opció, és a NAV se tud segíteni, mivel a foglalkoztatási hivatal meghatározott kilépő papírokhoz ragaszkodik! (Oep kiskönyv, munkáltatói igazolások stb). Mást em fogadnak el, hiába viszek anki jövdelemigazolásokat, vagy tb jogviszony igazolást.


Mit tudok tenni?



2023. okt. 16. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jobb esetben a beszámolón rajta van a könyvelő cég neve. Rosszabb esetben kamunevet vagy az ügyvezetőt írták rá. De ha meg is találod a könyvelő céget, akkor sem biztos, hogy ők kiadnak neked bármit is. Hisz nem te voltál az ügyfelük, hanem a cég.
2023. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg az adóbevallásom több mint fele is hiányzik emiatt, azaz az "eltűnt cégek" nem is fizettek kb semmit amit kellett volna, csak részemre utalták a fizetést.
2023. okt. 16. 13:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Az adóbevallásodnak nincs köze ahhoz, hogy ők bármit is fizettek-e a nav felé. Ami szerinted hiányzik, az egyszerűen abból adódhat, hogy egyáltalán be sem voltál jelentve náluk, vagy csak valami minimális óraszámmal voltál állományban.
2023. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Dehát a tb jogviszony igazoláson ott vannak az óraszámokkal (40), csak a kijelenés nem történt meg mert a cégeket elkapálták, ezért nem lettek kilépőpapírok se...


Én nem tudom mi történt, lezuhant velük a gép?

Se híre se hamva tavaly óta senkinek...


A szakmai vezető szerint aki már szintén távozott még a nyáron sitten van a teljes cég, de a könyvelővel együtt?


Igazából engem csak az érdekelne, hogy a papírjaimhoz milyen módon juthatnék hozzá?

2023. okt. 16. 13:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Az ügyvezető jogosult a papírjaidat kiadni. Ha ő börtönben van az szívás. Akkor kell új ügyvezető vagy ügygondnokot kell kijelölni. De gondolom egyik sem történt meg. A cég milyen státuszban van? Felszámolás, végelszámolás, kényszertörlés, egyéb?

Továbbra is azt mondom, hogy a könyvelő hivatalosan nem jogosult neked semmit sem kiadni, még akkor sem, hogyha ténylegesen rólad van szó.

2023. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kényszertörlés, az egyik a ballan fine kft a másik a gateron black kft harmadik karamma kft.
2023. okt. 16. 13:57
 7/17 A kérdező kommentje:

Az "ügyvezetők" se valódiak szerintem...

Vagy lehet azt se tudják, hogy ügyvezetők!


A gateron balck kft - székhelyére elmentem egyszer pusztaradványba, akkor még oda volt bejegyezve, a disznóólból előtámolygott valami cgány a szétrepedt vályogputri mögül, hogy mit akarok én itt?!?


...

2023. okt. 16. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezek tipikus eldobós cégek strómanokkal. Hát így jártál. Legközelebb munkakezdés előtt kell leinformálni a céget.
2023. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Ballan Fine Kft. például nem kényszertörlés alatt áll, hanem felszámolás alatt.


Az alábbi Kft. a felszámolására jogosult, Eke Krisztina a felszámolóbiztos, vele vedd fel a kapcsolatot (telefonszám: 1/803-8770)

Denamay Consulting Korlátolt Felelősségű Társaság

2045 Törökbálint, Dulácska utca 2.


A Gateronnál a munkáltató ő volt:

Lakatos Joel Endre (an.: Márta Magdolna)

Születési ideje: 1988/07/02

3851 Ináncs, Arany János út 12.(ez a cég bejegyzett székhelye is)

A cég mintha már megszűnt volna, de NAV végrehajtás érdekes módon még van rajta.


Karamma Kft-t nem találtam, biztosan ez a neve, és így írják helyesen?

2023. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]


Rövidített név

Karramma KFT. "kt. a."

Teljes név

Karramma Korlátolt Felelősségű Társaság "kényszertörlés alatt"

Alapítás éve

2022

Adószám

27791293-2-43

2023. okt. 19. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!