Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallásban a keresetem kb...

Adóbevallásban a keresetem kb mennyi részét kell visszafizetnem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szlovákiában kezdtem el a magánvállalkozást, tegyük fel keresek 20 ezer eurót akkor annak kb mennyi részét kell visszaadóznom majd ?

Ha jól tudom akkor kb 3-4 ezer euró között. Van könyvelőm,de most nem ér rá sajnos és nagyon kiváncsi vagyok.



2023. nov. 2. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne ha nem Magyarorszagon kerdezoskodnel szlovak adougyekkel kapcsolatban? Es amugy mi az hogy van konyvelod, de nem er ra?
2023. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

LoooL :D

Nagyon durva, hogy ilyen értelmi szintű emberek köztünk járnak.

2023. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A google se segít? 😞
2023. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sok minden egyébtől függ. Pld. mennyi volt a ráfordítási költséged, mik vannak beírva a vállalkozásodba hogy milyen ingatlant használsz ( volt-e közben felújítás, mert azt is le tudod írni), autó (pld. üzemanyag,), amik szintén költségek, amiket aztán leírhatsz, ezzel is kevesebb adót kell fizetned.

Mindig arra kell törekedni hogy minél kevesebb adót kelljen fizetni.

2023. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!