Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha mondjuk sikeres dropshippie...

Ha mondjuk sikeres dropshippier leszek, vagy esetleg kereskedő (forex, stb) és ebből szeretnék élni akkor kellenek papírok vagy valami majd később? Vagy az adózás hogy lesz megoldva ? Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés
nov. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha esetleg forextrader lennél, ahhoz két dolog kell alapvetően, az egyik a tőke, a másik a profilt. Ha ez mindkettő megvan, utána ráérsz az adózási kérdésekkel foglalkozni.
nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
ugyanúgy, mint bármi máshoz. Leadózod és legális. Mivel nincs okj dropshipper, sem okj forex trader képzés, így nem kell hozzá papír.
nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ #3. A többieknek meg azt üzenem kezdo tőke van, profit is van igaz jelenleg nem vagyok milliárdos de szerintem 3 és fél millió Ft nem rossz bevétel fél év alatt kezdőként
nov. 14. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed és a #4 ellentmond egymásnak.


Szóval jól hangzik a fellengzős válaszod, ám máskor amikor majd ilyeneket trollkodsz, akkor figyelj a részletekre!

nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van kezdotoke, de nincs vallalkozas megis mar van profit? Ez igen balazska. Megint elkezdtel drogozni es felrebeszelsz?
nov. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"szerintem 3 és fél millió Ft nem rossz bevétel fél év alatt kezdőként"

Akkor tehetséged van hozzá, mi lenne, ha ezután sokkal nagyobb tőkével csinálnád? Forgasd mások pénzét is, adok neked 30 misit.

nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Én is beszállnék 50 millióval.
nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

"Vagy az adózás hogy lesz megoldva?"

Ha majd betöltötted a 18-at, akkor nyújthatsz be az adóhivatalhoz személyi jövedelemadó bevallást és ott.

Addig valamelyik diákszövetkezeten keresztül vállalhatsz munkát, hogy legyen tőkéd majd a forexezéshez.

nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PMC Wagner ***** válasza:

" A többieknek meg azt üzenem kezdo tőke van, profit is van igaz jelenleg nem vagyok milliárdos de szerintem 3 és fél millió Ft nem rossz bevétel fél év alatt kezdőként"


Tekintve magát a kérdésedet szerintem még arról is fogalmad sincs hogy kell számlát kiállítani. mert anélkül nem lehet csinálni

nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Próbáld ki a prop firmeket. Ha tudsz kereskedni, ott eldől majd hogyan tovább. Ha nem tudsz, kibuksz, ha tudsz akkor mondjuk egy 400K dolláros számlán elérsz egy hónapban 5-10% hozamot, az 6,9 millió - 13,8 millió ft bruttó jövedelem havonta. Egy ilyen számla több mint 0,5 millió ft. Nekem 25 ezer dolláros van, 60 ezer forintba került. Átlagban 7%-ot hozok egy hónapban. (Legrosszabb zárásom 1% volt, figyelmetlen voltam, rossz pozi kalkulálás lecsapott belőle 4,36%-ot. Ez óriási hiba volt, 5% napi vesztő felett elveszítettem volna a számlám.)
dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!