Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezt hogyan lehetne csinálni?

Ezt hogyan lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból gondolkoztam ezen, hogy tegyük fel, hogy van egy online business, amivel keresek mondjuk 100 milliót, és azt egy paypal számláról átutalnám egy bankszámlára. A kérdésem az lenne, hogy ugye ilyenkor igazolni kell a pénz eredetét, és az a kérdésem, hogy egy online vállalkozás (affiliate marketing) esetén hogyan tudnám igazolni a pénz eredetét? (Csak kiváncsi vagyok, hogy ilyenkor hogy ezt hogyan lehetne csinálni, mert nekem nagyon bonyolult)

dec. 21. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Paypallal ekkora osszeget nem fogsz atmozgatni... Az online businessednek kotelezoen kell legyen egy hozza kapcsolt magyar bankszamlaja is...
dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mágikus szó: könyvelő!
dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a programbanlevo osszegeket amiket kapsz, azt vallanad be a konyvelodnek. o lekonyvelne, szoval tok mindegy hogy paypal vagy bankszamla a penz belenne vallva. ado belenne fizetve.



bar aki 100 milliot keres affiliatte marketingbol az nem itt keresne valaszt.


ui.: nem vagyok konyvelo de sztem igy mukodne.

dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!