Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nyugta adás online eladásnál...

Sajtosmatyi kérdése:

Nyugta adás online eladásnál elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok Katás vállalkozó vagyok.


Szeretnék eladni 3d nyomtatott tárgyakat. Ha facebookon, jofogáson, vaterán szeretnék eladni, úgy, hogy üzenetben írnak nekem én meg postán feladom neki, akkor elég ha egy nyugtát beleteszek a postai levélbe? A pénzt meg előre utalják a bankszámlaszámomra.


Tehát nem webshopos értékesítés, ott azthiszem kötelező számlát is adnom. Egyébként tudok számlát adni katásként magánszemélynek, csak cégeknek nem, ugye?


febr. 4. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem elég a nyugta. Attól mert nincs külön webshopod, még ugyanazok a bizonylatolási szabályok vonatkoznak rád is, mint rájuk.
febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!