Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Feladhatok-e egyhírdetést a...

Feladhatok-e egyhírdetést a saját nevembe saját számmal,úgy hogy nem én vagyok a kivitelező, de szeretné , hogy az én nevem alatt legyen hirdetés, én végezném az adminisztációt ,de ő végezné el a munkát jogilag így rendben van?

Figyelt kérdés
megtalálhat az adóhivatal emiatt, ez munkának számít?

febr. 15. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori így több kérdést is felvetne számomra.
febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárki feladhat bármilyen hírdetést.
febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet névbe adni hirdetést?
febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag még akár lehet is rendben, csak ne felejtsd el, hogy ha te szerződsz valakivel, akkor hivatalosan te vállalsz mindent. Ha valami nem jó, akkor nálad fog reklamálni a "vevő", és nem fogod tudni lepattintani azzal, hogy "nem én voltam, menj máshoz", hiszen a papíron a te neved van. Egy hibás teljesítés esetén az nem fog megállni a bíróság előtt, hogy "de azt a Józsi csinálta, nem én". Persze lepapírozhatod Józsival, hogy ő jótáll mindenért, de akkor meg felmerül a kérdés, hogy miért kellesz te.
febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfél nem azáltal szerződik, hogy megnézi a hirdetést és felhívja a számot, hanem szerződést kell kötnie utána a tényleges kivitelezővel.
febr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!