Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha magyar cég (vállalkozó)...

Ha magyar cég (vállalkozó) által dolgoztam Németországbam,akkor jogosult vagyok adó visszatérítésre?

Figyelt kérdés

febr. 28. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül se áruld el, hogy a céged az adót németekhez, vagy magyarokhoz fizeti (mindegyik lehetséges), meg hogy hová fizeti az egészsgébiztosítást.
febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Eleve kint dolgozol,van kinti adó-számod az alapján igényelhetsz vissza.
febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell állapítani hol vagy adóalany, aztán onnan lehet továbbmenni.
febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok, akarom mondani hol leszel belföldi
febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezeket honnan tudhatom meg? Nem volt kinti adószámom vagyis én nem tudok róla,nem is voltam kint sokáig,valamivel több mint 2 hónapot voltam csak.
febr. 28. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a munkáltatódtól tudhatnád meg leginkább, de gyanítom, hogy akkor jobb esetben magyar munkavállaló voltál, ilyenkor ilyen rövid időre nincs Lohnsteuerkartéd. Rosszabb esetben feketézett az ember. Ez sem lepne meg.
febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet akkor kiküldetés, akkor minden olyan mintha itthon dolgoztál volna.
febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!