Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudnám a tavalyi adót...

Hogyan tudnám a tavalyi adót visszaigényelni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom közeledik a bevallási határidő. Én a tavalyi évre fizetett összes adót vissza szeretném igényelni. Egyébként alkalmazott vagyok. Igénylés indoka:

Elégedetlen vagyok az állami szolgáltatások színvonalával.

A befizetett adóm nincs védve a rendszerszintű korrupciótól.

Gyűlöletpropagandára megy a pénz, ami elfogadhatatlan.

A gazdagokat kiemelten támogatja az állam az adómból, mikor én ezt a szegények segítése miatt fizetem.

Emiatt szeretnék minden befizetett pénzt visszaigényelni.



ápr. 4. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hess a humor kategóriába.
ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bevallásod 80. sorában tüntesd fel a visszaigényelni kívánt összeget. Ezután várhatod az ellenőrzést, ahol szépen a revizornak is elmagyarázhatod a hisztidet, aki nagy mosollyal az arcán fogja kitölteni neked a bírságoló határozatot.
ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyeségekre költik a pénzt el, milyen revizor? Számoljanak el ők először a kiadási oldallal
ápr. 4. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Habár van igazságtartalma annak, amit írsz, a dolgok nem így működnek. A revizornak nem fogod tudni ezt mondani, hogy előbb számoljon el az állam.
ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, alap dolgokra alig telik az államnak, ner elitnek megy a pénz. Ennek önmagában elég indoknak kellene lenni. Tehát elmagyarázom neki, hogy nem az alkotmányos kötelességeire költötte a pénzt az állam
ápr. 4. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
eleve minek fizetted be hülyegyerek
ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én fizettem be, hanem a munkaadóm
ápr. 4. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Habár van igazság abban, hogy az állam faxságokra költi a pénzt, de a társadalom nem így működik, hogy te önkényesen akkor nem fizetsz adót. A rendszert nem lehet csak úgy megváltoztatni, szóval jobb, ha beletörődsz, esetleg elköltözöl olyan országba, ahol jobban működik az állami gépezet.
ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendben, visszaigényelheted. De holnaptól az utat a lakásod előtt te építed. Építteted. Lölővel...
ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!