Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudom visszaszerezni a...

Hogy tudom visszaszerezni a NAV-nak duplán befizetett összeget?

Figyelt kérdés

Befizettem az esedékes gépjármű adót, amire kiírta, hogy sikeres tranzakció.


Ez után az ügyfélkapumba kaptam ez üzenetet, hogy sikertelen fizetés, gondoltam azért, mert miközben fizettem a jóváhagyást is jóvá kellett hagyni és kiléptem a jegyzetekbe, hogy megnézzem a jelszavam hozzá és gondoltam megszakadt, vagy letelt az idő még akkor is, ha azt írta jóváhagyva a tranzakció.


Nézem a netbankba nem vonta le az összeget, ezért az ügyfélkapuba kapott sikertelen befizetés után gondoltam befizetem újra, hisz itt a határi el ne felejtsem stb


Aztán 2 üzenetet kaptam, hogy sikeres és a netbankban duplán került levonásra.... zseniális, egy 2 perces befizetéssel ennyit szarakodni.


A befizetést követően nem jelzi egyből, mint más kártyás fizetésnél... rá több mint félóra múlva kaptam az üzeneteket.


ápr. 10. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Kiutalást kérsz.

[link]

ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
ápr. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!