Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Idei cafeteria nyilatkozatot...

Idei cafeteria nyilatkozatot hivatalosan mikor kell készíteni és mikor/meddig kell aláírnia a munkavállalónak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az úgy rendben van hivatalosan ha most kaptam meg de a keltezése januári és most azonnal akarját aláirattatni velem? Tehát írjam alá 2024 decemberig hogy mit kapok... Miközben tavaly is ugyanígy aláírtam de közben volt olyan hónapi amit nem adtak oda mert úgy gondolták megbüntetnek valamiért ami nincs is benne a szerződésemben.
máj. 1. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános szabály, a céges cafeteria szabályzatban van leírva. A legtöbb helyen januárban nyilatkozni kell előre kell nyilatkozni, ebben szerintem semmi meglepő nincs.
máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk március 31-ig kellett nyilatkozni például. Ha valaki ezt elmulasztja, akkor október 31-ig még megteheti. Utána már "így járt".

Ez munkáltatónként nagyon eltérő lehet, nincs általános szabály rá.

máj. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!