Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi idő alatt ér ide...

Mennyi idő alatt ér ide Kínából egy csomag EMS szállítási módban? Hogy menne át a vámon vámolás nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt ér ide Kínából egy csomag EMS szállítási módban? Hogy menne át a vámon vámolás nélkül?
2010. dec. 20. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínából mindenképpen vámolják. Vagy az EMS intézi, vagy kapsz egy levelet majd, hogy fáradj be fizetni a vámhivatalba (áfa és pár százalék vám). Tapasztalatom szerint 5 munkanap alatt itt van EMS-sel.
2010. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Helló én Február 23.-án rendeltem egy cipőt amerikábol EMS csomagként kb mennyi időbe tart még ide ér hozzám és a postázz hozza?Köszönöm eőre is.
2011. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Felejtsd el az EMS-t, ha vámolni is kell.

A posta EMS vámolási eljárása egy rémálom.

A küldeményem nyomkövetése alapján 5 napja a vámon volt, csak akkor küldtek értesítőt. A kért dokumentumokat rendre beküldtem és türelmesen vártam. 11 nap után próbáltam érdeklődni, hogy mégis mi?

Telefonon nem éred el őket, azaz bocsánat, egyszer elértem őket 10 perc!!! kicsörgés után nagy kegyesen felvették a telefont, kértek egy telefonszámot, hogy visszahívnak , ha megtudnak valamit. Na addig állj egy lábon :-)

Most a 13. napon tartunk, de még mindig semmi. Természetesen email-re sem válaszolnak.

DHL-nél ez a művelet max. 2 nap és mindig elértem őket, sőt még a vámügyintézőt is közvetlenül!

Hajrá posta! de soha többet.

2012. okt. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja azt elfelejtettem a kérdésre válaszolva, hogy mennyi idő?

A feladástól számítva én most tartok 1 hónapnál és még mindig nincs itt.

Gyorsposta mi?!

2012. okt. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!