Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha van egy egy éves gyermekem...

Ha van egy egy éves gyermekem és várhatóan 2009 februárjában, vagy márciusában születik egy újabb gyermekem, akkor tudok igénybe venni családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés
Most tölteném ki az APEH-nek a 0853NY számú adónyilatkozatot, és van ilyen kérdés. Én úgy tudtam, hogy csak három és többgyermekes családok vehetik ezt igénybe, de azért gondoltam rákérdezek, biztos vannak a témában sokkal járatosabb emberek is.
2009. jan. 24. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Három vagy több gyerek után csak jár kedvezmény. Korábban egy illet kettő gyerek után is igénybe lehetett venni, de ez jó pár éve megszűnt.


[link]

2009. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést!
2009. jan. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!