Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen hitelek írhatóak le az...

Milyen hitelek írhatóak le az adóból? Valóban van erre mód, és ami leírható azt tényleg visszaadja az állam egy összegben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs ilyen. A lakáshitelt lehetett leírni az adóból vásárlástól számított 5 évig. Ez azt hiszem 2006. decemberében megszünt, akik 2006. decemberében már törlesztettek, azok igénybe vehették ezt a szoltáltatást. Más hiteleknél nem tudom (nem hiszem) hogy van és volt ilyen lehetőség.

[link]

2009. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

bocsi elírtam: szolgáltatást.

Persze akik ez előtt vettek fel lakásthitelt azokra is vonatkozott. Viszont, akik 2007. jan. 1. után vettek/vesznek fel hitelt már nem jogosultak adókedvezményre.

2009. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon sajnálom,hogy lemaradtam(unk)erről a lehetőségről.Fiatal házasok vagyunk két gyermekkel és most vettük meg az első lakásunkat.Jól jött volna ez a támogatás is az államtól.
2009. jan. 27. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!