Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bevallás kitöltő programot...

Bevallás kitöltő programot honnan tudok letölteni, amihez nyomtatványokat is lehet?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok hogyha ki töltöm a nyomtatványt azt el is tudjam menteni. Pl abevjava.....stb
2009. febr. 4. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
2009. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam az apeh oldalról letölteni de úgy menti el hogy nem lehet megnyitni. :-(
2009. febr. 4. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
ne a mentésre menj tá, hanem a megnyitásra előbb
2009. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Az adóbevallások titkosak!

Az APEH oldaláról az űrlapokat le lehet tölteni, és kinyomtatni üresen.

A kitöltött űrlapokat el lehet küldeni az APEH-nek,

ki lehet nyomtatni, de menteni nem lehet!

Miután kitöltötted, az APEH felajánlja, hogy elmenti neked.

Hogy ez hogyan működik, azt nem tudom, de ha kéred, akkor kapsz egy kódszámot, amire, gondolom később hivatkozhatsz.

2009. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Könyvelő vagyok, az előző válaszoló butaságot írt.
2009. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is dolgoztam könyvellőirodában ahol ugye megvoltak ezek a programok és tudom hogy el lehet menteni azért keresek ilyen programot magamnak. Mert ugye ott Vállalkozóknak,kft,bt....stb csináltunk rendszeresen mindenféle bevallásokat és ugye ott mentenünk kellett azokat mert ha ellenőrzés van akkor tudjuk példányt adni.
2009. febr. 4. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, ha butaságot írtam!

A legjobb tudásom szerint válaszoltam, és mivel én is hasonló cipőben járok, azaz menteni akarom a bevallásomat, (mivel itthon nincs nyomtatóm) kíváncsian várom én is a megoldást!

2009. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi baj,azért van ez az oldal,hogy a kérdéseinkre választ kapjunk,valamint tanácsokat. És ha egyszer te úgy tudtad akkor nem mondhatsz mást.
2009. febr. 4. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

,"azért van ez az oldal,hogy a kérdéseinkre választ kapjunk,valamint tanácsokat"

Tudom, hogy ez nem egy fórum, de a könyvelő is csak az én válaszomat minősítette, anélkül, hogy tanácsot adott volna.

Kár!

2009. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A java program fel van telepitve? www.java.com
2009. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!