Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Más sem tudja kinyomtatni a...

Más sem tudja kinyomtatni a bevallását?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a 0853-as bevallásomat, de nem tudom kinyomtatni,vagyis nyomtat de úgy hogy 4 db A4-est kellene összeragasztanom hogy egyben legyen a bevallás egy oldala:).Kicsit hülyén fogalmaztam de nem tudom másként. A nyomtatási beállításoknál nem találok semmi olyasmit amivel be tudnám állítani hogy egy oldalt 1 lapra nyomtasson normál betűmérettel (ne 56-ossal 4 lapra).Tud valaki segíteni?
2009. febr. 6. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor szokott ilyeneket csinálni, amikor a nyomtató beállításánál nem A/4-es van beállítva, hanem kisebb papír. Amikor feljön a Nyomtatás ablak, akkor a kiválasztott nyomtató mellett szokott lenni egy olyan, hogy Tulajdonságok... Ott nézd meg, hogy milyen papírméret van beállítva.

OFF: Jó neked, hogy már itt tartasz, én még a nyomtatvány telepítésével vacakolok...

2009. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A4-es van beállítva. Sikerült felhívnom a kék számot, azt mondták hétvégén javítják mert bizonyos nyomtatókkal valamiért nem kompatibilis a program. Úgyhogy most várok! Én is kínlódtam a feltelepítéssel de végül sikerült! Ha tudok segíteni szólj!
2009. febr. 7. 07:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már okafogyott a válaszom, csak a böngészéseim közben ezt találtam:

[link]

Nem vagy egyedül a problémáddal!

2009. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi a segítségfelajánlást.

Már feltettem itt kérdésként, de használható ötletet senki nem tudott adni, a problémám változatlan.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-kon..

Ha esetleg meg tudnád adni azt a telefonszámot, azzal sokat segítenél.

2009. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az APEH kék számát hívd fel, nekem is ők segítettek.
2009. febr. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!