Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az ebev.apeh.hu-n lekérem...

Ha az ebev.apeh.hu-n lekérem a folyószámlakivonatomat x időszakokra vonatkozóan akkor ez mennyi ideig tárolódik itt, mennyi ideig tudom visszanézni anélkül, hohy újra le kellene kérnem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jpg formátumban kérdezed le, akkor azt le tudod menteni magadnak és azt bármeddig tudod tárolni, persze az csak az akkor lekérdezett állapotot fogja mutatni. Egyébként szerintem 1 évig marad meg a rendszerben.
2009. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerinted az hogyan és miért lehet, hogy tavaly őszi lekérdezéseim eltűntek? Neked megvannak, amiket lehívtál? Különös, mert ezzel egyidejűleg visszadátumozva keletkezett többszázezer ft tartozásom, amivel kapcsolatban folyamatban van a levelezésem. Amikor tavaly lekérdeztem,nem volt semmi tartim és most lehívva látom, hogy már tavaly télre be van terhelva. Pedig ősszel nem volt rajta! Vki szivat vajon?

2009. febr. 7. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit letöltesz, az nem az aznapi folyószámla állásodat mutatja, nem tudom mennyi az átfutási idő, de biztos, hogy régebbi, meg persze a beküldött dolgokat is csúsztatva könyvelik fel, szóval nem tudom. De nekm sincsenek meg a régebbi lekérdezéseim. Az is lehet, hogy januárban törlik, vagy nem tudom. Nekem sem úgy áll a folyószámlám mint amit a most lekért mutat, azon tartozás van, de én biztosra tudom, hogy nekem nincs. Én még várok egy kicsit, aztán összeszedek minden papírt és bemegyek elintézni a dolgot.
2009. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!