Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megkaptam, az M30-t, két...

Megkaptam, az M30-t, két összeg is szerepel. ' Az összevont . ' 1. Munkavi. Alapja (a) itt egy összeg. és jövödelem mezőben is egy. A bevallásnál melyik kell? Mert nem mindegy, hogy 37000 ft-ot vissza kapok vagy én fizetek még 10e-t befizetni.

Figyelt kérdés
De ha valaki ki tudja nekem pontosan ezt számítani, mert ami az apehnél letölthető java progi + 0953 időnként arra hivatkozik, hogy hibás adat és javítást kér vagy továbbmenést, a továbbmenést választva megadja az összegértékeket, de nem tudom ez helyes e. meg adom a paramétereket. 1.1030907 vagy 1309252 (elviekben ez a szuperbruttó érték ha minden igaz. ) Levont adóelőleg 41371 Adójóváírás 12 hó 181200 Egyéb kereset, gyerek stb nincs. Elsősorban az alapkérdésre kérek választ, a többire max szorgalom ha valaki megteszi.
2011. febr. 7. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az a problémád, hogy a 0953-as nyomtatványt szeretnéd kitölteni, az a tavalyi. Úgy értem, hogy amit tavaly ilyenkor kellett kitölteni a 2009 évre vonatkozóan.

Az idén 1053-as nyomtatványt kell kitöltened, és ebben, kérni fogja mind a két összeget. Pontosabban az "a" oszlopban lévőt fogja kérni, és kiszámolja Neked a "d" oszlopban lévőt, és az meg is fog valószinűleg egyezni azzal, ami a Te igazolásodon szerepel a "d" oszlopban.

2011. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!