Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Sos-a vállalkozó lenyúlja az...

Sos-a vállalkozó lenyúlja az adójóváírást is, meg a családi adókedvezményt is tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok,férjem minimálbéres,ezért megosztva kértük a családi kedvezményt(2gyerekre.Kiderült a férjem vállalkozója sem az adójóváírást sem a családi adókedvezményt is csak papíron adja oda nekik.Tehetek még valamit?Nem lehet valami kérelmet benyújtani,hogy a másik gyerek után is én kérem inkább,vagy azt,hogy majd egyösszegbe kérjük inkább jövőév elején,lehet ilyet???Írjatok légyszi
2011. febr. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy kevesebbet kap kézhez, mint amennyi a bérpapíron szerepel nettó kifizetendőként?
2011. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ugy érti... ezt hivják szürke foglalkoztatásnak, nem annyira van bejelentve amennyit kap... És hát tudod még hány ilyen van? Én nem adtam csal kedvezmény nyilatkozatot. Ti pedig vonjátok vissza

február egytől irtok egy papirt hogy nem kéritek, és adóbevalláskor majd megkapjátok az apehtól, de akkor legalább megkapjátok. Én minden érintett ismerősömnek szóltam.

2011. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!