Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha maximum Gyedet kapok,...

Ha maximum Gyedet kapok, akkor van értelme Adójóváírást kérni?

Figyelt kérdés
Ha nem kérem az adójóváírást akkor is csak 85 ezer ft körül kapok, és ha kérem akkor is, vagy akkor még megkapom a 85 ezren felül az adójóváírás összegét is?
2011. febr. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is max gyed volt,két gyerekre én igényeltem és 9 e fttal lett több a pénzem.
2011. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adójóváirást is kérheted és még marad adód, igy igen, van értelme kérni a családi kedvezményt is, tehát mindkettőt.
2011. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is max. a gyed-em és kértem családi kedvezményt + adójóváírást, így 86 helyett, 98-at kaptam. Szerintem megérte.
2011. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tavaly kértem az adójóváírást, de csak a max Gyedet kaptam meg ami olyan 86 ezer ft volt. Ezek szerint még kellett volna kapnom ezen felül is, és ha igen mennyit? A fizetésemből simán kijött a max Gyed egyébként.
2011. febr. 15. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!