Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha valakinek felfüggesztik az...

Ha valakinek felfüggesztik az adószámát akkor az év végi záró és egyéb bevallásokat már nem kell beküldjem a NAV felé? Vagy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 06:54
 1/1 anonim válasza:

Neked csak felfüggesztették?Nekem simán megszüntették az engedélyem adószámmal mindennel. Tavaly június 20án amiről informáltak levélben szeptember 3án és szeptember 9én jött még egy levél az apehtől h szíveskedjek a teljes évi adómat 3 napon belül befizetni előre.

Azért szüntettek hivatalból meg mert nem mentem ,nem tudom hova ,nem tudom mit pontosítani, megbeszélni de tudnom kellet volna mert megjelent a hivatalos közlönyben és egyszer bemondta a tv is.

Egyéni vállalkozók nincsenek kötelezve hivatalos közlönyt olvasgatni szabadidejükben és eddig ha bármelyik hivatal látni kívánt, méltatott annyira , h küldött egy levelet.

Most persze majd az fog kijönni , h jócskán túlfizettem az adót a tavalyi évre de ne is álmodjak róla , h visszakapok belőle mert valószínűleg majd kiküldenek egy ellenőrt aki talál valami hibát , mert az a dolga neki és örüljek ha nem kapok nagyobb büntetést mint amennyi pénz vissza járna nekem:)

Nem noooormális az egész , úgy ahogy van!!:D

2011. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!