Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi idő mire elkészül az...

Mennyi idő mire elkészül az adókártyám?

Figyelt kérdés
Február 3-án voltam intézni az adókártyámat személyesen az APEH-nál, adatpontosítás miatt. Erről természetesen kaptam papírt. Mivel a régi megvolt, és mondta az ügyintéző hölgy, hogy ha azt leadom ingyenes, így azt átadtam neki. Erről viszont már semmit nem kaptam, hogy a régit leadtam. A kártyám viszont még azóta sem érkezett meg. Nem akarok náluk türelmetlenkedni, de nem kellett volna már megkapnom? Mert ha igen, akkor bemegyek és rákérdezek. Más ügyben ugyanis jártunk már így, hogy csak 2. 3. bemenetel után sikerült elintézni amit akartunk. Valahogyan mintha eltűntek volna a papírok, vagy elfelejtkeztek volna rólunk. Nem szeretnék most is így járni.
2011. márc. 17. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de én tavaly augusztus végén kértem másikat névváltozás miatt, és decemberben hozta a postás az újat. Szóval türelem!
2011. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok áprilisig, max. május eleje. Remélem megkapom addig. Köszi!
2011. márc. 17. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap volt, mire megjött. Azt mondták, hogy érdemes úgy kérni, hogy valamilyen megyei, regionális, fővárosi, vagy mittoménmilyen központi helyen, úgy mint az útlevél esetében, mert akkor hamarabb megkapod. Ha már beadtad a kérelmet, akkor lehet hogy érdemes lenne egy telefont megeresztened, megkérdezni, hogy ha bemész érte ebbe és ebbe a központba, akkor hamarabb megkaphatod-e.
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egri APEH Hivalatban voltam bent.
2011. márc. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!