Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az adóhivatalnak feltettem...

Ha az adóhivatalnak feltettem egy kérdést az adóbevallásommal kapcsolatban, attól még kifizetik nekem a visszatérítendő adót?

Figyelt kérdés
A GYes-ről szóló igazolást későn kaptam meg, és megkérdeztem őket e-mailben, hogy ilyenkor mi van. Meg is kaptam a választ, viszont fel van tüntetve az adószámom, és a lakcímem is az e-mailben. Újra kell küldenem az adóbevallást, de csak május 20. után lehet. Már egy hónapja elküldtem az első verziót, a gyes nem változtat a visszatérítendő adón, megkapom a pénzt vajon?
2011. márc. 27. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Az apeh által küldött elmailben milyen válasz adtak? Nem adtak arra instrukciót hogy küldje be ujra vagy korrigálja?

Ha az eredetileg beküldött bevallást ha nem találják hibásnak és feldolgozzák akkor kiutalják a pénzt ami visszaigényelhető.

Miután megkapta a kiutalást utánna javitson., de ha nem kap felszólitást az apeh-től én nem tenném.. töltse le a 1053 as kitöltési utmutatót (PDF) az apeh oldalán. és az abban leirtak szerint járjon el.

2011. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!