Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Március 4- én adtuk be az...

Március 4- én adtuk be az adóbevallást. Azóta sem jött meg az adóvisszatérítés. Más is volt így? Úgy tudom ezen a héten kellett volna megjönnie a pénznek.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy van illeték tartozás, de megkaptuka részlet fizetést, és azt fizetjük is.Akkor nem tarthatják vissza az adóvisszatérítést, ha már fizetjük az illetéket rendesen?
2011. ápr. 8. 09:18
 2/5 anonim ***** válasza:

biztos lett volna visszatérités?

ha valamit nem értesz, menj be az apeh kirendeltségbe, a lányok mindent látnak.. :) még azt is, hogy milyen alsógatyát vettél ésmennyiért :)

2011. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah, most olvastam.. akkor nem kaptok vissza semmit... amíg tartozásotok van, addig visszafogja :)
2011. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A páromnak van tartozása, de megkaptuk a részletfizetést, és fizetjük is, azt mondták anno, ezért nem tarthatják vissza, mert részletfizetést kaptunk ami fizetve van, ezért effektive tartozás nincsen.
2011. ápr. 8. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak késik. Volt év, amikor nekem túllépték a 30 napot. Viszont kaptam késedelmi pótlékot is.
2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!